ABC kursus

Sissejuhatav kursus koosneb 12 trennist – rõhk on oskuste arendamisel ja meie peamiste harjutuste tutvustamisel. Tutvustame ka CrossFitis igapäevaselt kasutusel olevaid termineid. Kursus on planeeritud nii, et see valmistaks Sind ette igapäevasteks grupitreeninguteks KUUBIKUS. Paneme suure rõhu tehnika harjutamisele – see on tähtis, kuna hea tehnika valdamise läbi on trenn ohutu ja lisaks on ka eduelamus seeläbi kiirem!

• Kõige esimesena tutvustame Sulle tehnikat ja liikumist. Kui see on selge, siis tõstame intensiivsust.
• Liigutused on esiti vähem tehnilised ja siis mida aeg edasi, seda tehnilisemaks need muutuvad.
• See, et saaksid kohal käia kõigis kaheteistkümnes sissejuhatava kursuse trennis on tähtis – laome tugeva vundamendi, siis on edaspidi lihtsam. Juhul, kui mõni trenn jääb vahelt ära, siis soovitame selle hilisema kursusega läbida.
• Igas trennis on WOD(Workout of the Day – päeva trennikava), WODid muutuvad ka kursuse edenedes väljakutsuvamaks.
• Trenni raskusaste on Sinu otsustada. See kui kaugele Sa iseennast suudad oma mugavustsoonist viia, määrab selle, kui raskeks treening Sinu jaoks kujuneb. 

CrossFitiga käib kaasas igasuguseid müüte, kui ka Sina oled mõnest teadlik, siis – nende lõksu ei tasu langeda. Teame ju juba vanast ajast, et oma silm on kuningas. Meie eripära on see, et me ei spetsialiseeru – teeme kõike võimalikku ja võimatut. Kuidas võimatut? Ilmselt avastad Sa igas trennis iseenda kohta nii vaimses, kui füüsilises plaanis midagi, millest sa veel teadlik ei olnud! Põnev, kas pole?

 

Näeme Kuubikus!

Vaata ka seda postitust

Kirjuta meile

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Kuubik Crossfit EST. 2018