Esimene ABC kursus lõpetas. 4.02.2019 juba uus!

Kuubikus sai esimene sissejuhatav kursus 2019. jaanuari lõpu seisuga läbi! Kaksteist tutikat Crossfitterit on kommuunil juures.
Tore oli jälgida nende tunde, arengut ja nagu CrossFitile kohane, on alguses areng kiire! Karta pole enam midagi – täiskäigul edasi!

Kui Sa pole veel CrossFitiga tutvust teinud, kuid mõtted selle suunas mõlguvad aga natuke kardad.. ära karda! Kõik on rõõmsamad, tervemad ja tugevamad, rohkem kui enne. Ole oma hirmudest üle ja võta meiega ühendust. Liitu uue ABC kursusega, mis algab järgmise nädala esmaspäeval 4.02.2019.

Sissejuhatav kursus/ABC koosneb 12 sissejuhatavast trennist, kus treenerite juhendamisel võetakse läbi kõik põhilised funktsionaalsed harjutused, mida oma treeningutes kasutame. Pöörame suurt rõhku tehnikale ning harjutused, mida tutvustame, muutuvad ajapikku tehnilisemaks.
Kõik selleks, et treeningud oleksid tulevikus võimalikult efektiivsed ja tehniliselt õiged. Iga tunni juurde kuulub muidugi ka trenn. See ei ole kindlasti kuiv teooria 🙂

Veebruari kuu ABC on E,K ja R kell 19:30-20:30. Muretsema ei pea ka siis, kui mõni tund vahele peaks jääma. Kõige lihtsam järgi tegemise võimalus on pühapäeviti, kell 12:00 kui meil on Open Gym/vaba kava ja treenerid kohapeal. Tuleb vaid teada anda, et mitmes ABC tegemata on jäänud.

Kui sul tekkis veel küsimusi või pole kindel, kas su hirmud on õigustatud – kirjuta meile, helista! Kirjutada saab meile otse kodulehelt või läbi facebooki. Ükski küsimus ei jää vastuseta 🙂

Kuubikus näeme!

PS! ABC postitus – Natuke lisainfot

Kirjuta meile

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

Kuubik Crossfit EST. 2018